FAQ / Pytania i odpowiedzi

Jak wygląda proces realizacji zamówień?

Klient zamawia towar na stronie www.milidiami.com, co jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i warunków sprzedaży na stronie. Klient płaci za towar za pomocą jednej z dostępnych form płatności. Po zaksięgowaniu wpłaty, zamówienie przechodzi w stan „w trakcie realizacji” a komunikat o zmianie statusu jest wysyłany mailowo do klienta. Czas realizacji każdego zamówienia jest podany przy produkcie. Sklep wysyła produkt do klienta, informując go drogą mailową o tym, że zamówienie zostało zrealizowane. Termin dostarczenia przesyłki zależy od wybranego przez klienta przewoźnika.

Jaki jest czas realizacji zamówień?

Po zaksięgowaniu wpłaty, wysyłka towaru realizowana jest od 1 do 14 dni roboczych. Wysyłki realizujemy wyłącznie w dni robocze. W przypadku złożenia zamówienia w sobotę, niedzielę i święta wysyłka towaru następuje pierwszego dnia roboczego po zaksięgowaniu wpłaty.

W przypadku gdy skompletowanie zamówienia będzie wymagało więcej czasu, klient jest informowany o tym mailowo lub telefonicznie.

Czas realizacji zamówień produktów różni się od siebie. Informacja o czasie realizacji jest dostępna przy opisie każdego produktu, jednak nie powinna wynosić więcej niż 14 dni roboczych.

W przypadku prośby szybszej realizacji zamówienia prosimy o kontakt poprzez formularz kontaktowy, wysłanie do nas wiadomości e-mail na adres order@milidiami.com lub kontakt telefoniczny: 790517616.

Jak mogę dokonać zwrotu?

Klient ma prawo do zwrotu zakupionego towaru bez podania przyczyny w ciągu 14 dni od otrzymania przesyłki. Warunkiem niezbędnym przyjęcia towaru jest:

Instrukcja dla klienta:

Wydrukuj i wypełnij formularz odstąpienia od umowy. Produkt, zabezpieczony przed uszkodzeniem, wraz z wypełnionym formularzem i dowodem zakupu odeślij na adres:

MILIDIAMI

ul. Goplany 3a,

93-453 Łódź

tel. 601517616

Koszt przesyłki pokrywa klient.

Zwrotu wpłaty dokonywany jest w ciągu 14 dni od daty otrzymania przez nas paczki ze zwrotem. Forma zwrotu środków będzie taka sama jak forma dokonanej przez Państwa płatności. Prosimy o podanie w formularzu numeru rachunku bankowego.

Jak mogę dokonać wymiany towaru?

Klient ma prawo do wymiany zakupionego towaru w ciągu 14 dni od daty odebrania przesyłki. Warunkiem niezbędnym przyjęcia towaru jest:

Instrukcja wymiany towaru:

Wydrukuj i wypełnij formularz wymiany. Produkt, zabezpieczony przed uszkodzeniem, wraz z wypełnionym formularzem i dowodem zakupu odeślij na adres:

MILIDIAMI

ul. Goplany 3a,

93-453 Łódź

tel. 601517616

Koszt przesyłki pokrywa klient.

Wymiana możliwa jest tylko w obrębie danego produktu (kolor, rozmiar). Termin realizacji wymiany to 14 dni od daty otrzymania przez nas Twojego zgłoszenia.

Jak złożyć reklamację zakupionego towaru?

Zgodnie z prawem konsumenckim towary sprzedawane droga elektroniczną objęte są 2-letnią gwarancją. W tym okresie Klientowi przysługuje prawo reklamacji towaru. Brak potwierdzenia zakupu wyklucza możliwość reklamacji.

Instrukcja składania reklamacji:

Wydrukuj, wypełnij i podpisz formularz reklamacyjny. Produkt, zabezpieczony przed uszkodzeniem, wraz z wypełnionym formularzem i potwierdzeniem zakupu odeślij na adres:

MILIDIAMI

ul. Goplany 3a,

93-453 Łódź

tel. 601517616

Z dopiskiem „Reklamacja sklep internetowy milidiami.com”

Koszt przesyłki pokrywa Klient.

Reklamacja zostanie rozpatrzona w najszybszym możliwym terminie, jednak nie później niż 14 dni od dnia otrzymania przesyłki. O sposobie rozpatrzenia reklamacji Klient zostanie poinformowany mailowo lub telefonicznie.

Zwrot wpłaty dokonywany jest w ciągu 14 dni od daty zgłoszenia reklamacji. Forma zwrotu środków będzie taka sama jak forma dokonanej przez Państwa płatności. Prosimy o podanie w formularzu numeru rachunku bankowego.

 

Jak wybrać odpowiedni rozmiar?

W celu trafnego wyboru rozmiaru sprawdź „tabelę rozmiarów” dostępną na stronie produktu lub w opisie produktu. W przypadku pytań, skonsultuj się z nami za pomocą formularza kontaktowego lub dzwoniąc pod nr: 601 517 616. Pamiętaj, że możesz dostosować wymiar danego produktu w ramach usługi szycia na zamówienie.

W jaki sposób mogę zapłacić za zamówienie?

Do wyboru są następujące płatności:

Czy istnieje możliwość wysyłki towaru za granicę?

Tak. W tym celu skontaktuj się z nami: order@milidiami.com lub tel. 790517616

Jak użyć kodu rabatowego?

Kod można użyć wyłącznie na stronie sklepu internetowego www.milidiami.com. Kod należy wpisać w pole „KOD KUPONU”, który znajduje się na stronie składania zamówienia i zaakceptować przyciskiem “ZASTOSUJ KUPON”. Kod rabatowy jest jednorazowy.

Co jeśli przesyłka zostanie uszkodzona podczas transportu?

Jeżeli dostarczona przesyłka budzi wątpliwości Klienta, a opakowanie sugeruje uszkodzenie towaru, Klient zobowiązany jest odmówić odbioru przesyłki, spisać protokół w obecności Kuriera oraz poinformować nas o tym mailowo bądź telefonicznie 601517616.

Jak mogę zamówić produkt na swój wymiar? 

Usługa szycia na miarę obejmuje tylko wzory dostępne na stronie sklepu www.milidiami.com, które możemy dopasować do różnych typów sylwetek. Skontaktuj się z nami czy istnieje możliwość zamówienia na wymiar produktu, który akurat Cię interesuje.

WAŻNE! W przypadku ubrań na zamówienie cena towaru nie ulega zmianie (o ile nie została zmieniona konstrukcja ubrania) i cena produktu nie może być objęta promocją lub zmniejszona o wartość kuponu rabatowego. Płatność jest dokonywana z góry (za pomocą Paypal, lub Przelewy24) i nie ma możliwości zwrotu towaru. Czas realizacji takiego zamówienia jest odrobinę dłuższy od 14 – 21 dni roboczych. W przypadku skomplikowanych konstrukcyjnie produktów (np. płaszcz czy marynarka) może być naliczona dodatkowa opłata ustalona przez obie strony.

Klientka nie może zmienić konstrukcji ubrania w obrębie tej samej ceny tzn. wizualnie dodać lub usunąć element produktu (np. usunięcie rękawa, dodanie wiązania) czy zmieniając jego proporcje (np. zmiana sukienki z mini na długą). W przypadku takich zmian mogą być naliczone dodatkowe opłaty ustalone przez obie strony.

W razie szczegółowych pytań skonsultuj się z nami: contact@milidiami.com lub tel. 601517616.